شاخه‌ها

همواره سیاست کلی دکوپک بر آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان استوار بوده و در این راستا می کوشد با فراهم آوردن شرایطی مطلوب ، این آرامش خاطر را برای مشتریان خود فراهم آورد. با این وجود ممکن است پس از تحویل کالا و یا قبل از آن مشتری با شرایطی رو به رو شود که برای وی مطلوب نباشد، در این صورت دکوپک تمهیداتی را برای این دسته از مشتریان فراهم آورده است.
اگر کالایی که به دست شما رسیده، دارای عیبی بود و یا این قابلیت را نداشت که از آن استفاده نمایید، تا 3 روز پس از تحویل کالا می توانید به فروشگاه باز گردانید و یا اگر تمایل به تعویض کالا را داشته باشید باز تا 3 روز فرصت دارید با همکاران ما در قسمت فروش تماس حاصل نمایید.
انصراف از خرید
در صورتیکه مشتریان به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده و کالای خریداری شده را از بسته بندی اولیه خارج ننموده باشند تا سه روز فرصت خواهند داشت که نسبت به تکمیل فرم عودت اقدام و کالا را مسترد نمایند. لازم به توضیح است که هزینه ارسال عودت کالا بر عهده دکوپک می باشد.
عدم تطابق
در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد ، دکوپک حداکثر ظرف سه روز کاری نسبت به تعویض کالای ارسالی با کالای سفارش داده شده اقدام می نماید و در صورتیکه کالای مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد ، به انتخاب مشتری ، با کالای مشابه دیگر تعویض یا در صورت دلخواه وجه پرداختی مشتری مسترد می گردد.
در مواردی که قبل از باز نمودن بسته بندی امکان تطبیق سفارش و کالای تحویل شده وجود داشته باشد، لازم است مشتریان قبل از باز نمودن آن مشخصات سفارش و کالای تحویلی را بررسی نمایند زیرا در صورتیکه کالا از بسته بندی و آکبند بودن خارج شده باشد ، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو