شاخه‌ها

شرایط و قوانین
 کلیه اصول و رویه هایی که فروشگاه دکوپک دنبال می کند همواره منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و کلیه محصولات حسب مورد دارای مجوز های مربوطه می باشد.خواسته دکوپک از کاربران خود احترام گذاشتن به این قوانین است.متعاقبا از کاربران محترم خواسته می شود به صورت دوره ای این قوانین و مقررات را مطالعه کرده تا اگر تغییراتی در این قوانین به وجود آمده از مفاد آن آگاهی پیدا کنند.استفاده مستمر از فروشگاه دکوپک و سفارش کالا به معنی توافق کامل شما با این شرایط و ضوابط است.
 تمامی اطلاعات و موضوعاتی که در فروشگاه دکوپک اعم از عکس ، متن ، ویدئو ، لوگو ، گرافیک و هر داده ای دیگر استفاده شده متعلق به فروشگاه دکوپک می باشد و هر گونه استفاده و کپی صرفا فقط با مجوز کتبی فروشگاه میسر است.
رعایت حریم شخصی
 فروشگاه دکوپک در قبال اطلاعات شخصی کابران ، خود را مسئول دانسته و ضمن محافظت از آن ها این اطمینان را می دهد که این اطلاعات را در اختیار غیر قرار نمی دهد و از حریم شخصی آن ها دفاع میکند.
کابران موظف به حفظ محرمانه بودن نام کاربری و رمز عبور خود هستند چنانچه کابران سهل انگاری در این مورد داشته باشند تمامی مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن متوجه خود آن ها خواهد بود.
قیمت گذاری
در قیمت گذاری کالاهای موجود در دکوپک تمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتر از قیمت کالاهای مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت‌‏گذاری در دکوپک بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در دکوپک قیمت‏‌های خرده فروشی بوده که غالباً بر اساس برند و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. ولی سعی ما بر این است تا در حد امکان کالاها را با قیمتهای پایین تر از قیمت بازار در دکوپک عرضه کنیم .
ضمانت مطابقت دقیق محصولات با اطلاعات فنی آن
صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با اطلاعات فنی و ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای ، زیبا و چشم نواز از محصولات ، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود . اگر محصول ارائه شده توسط دکوپک دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است. 

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو