استیکر دیواری - کد: BD 844

جدید

600,000 ریال

- +

 
بررسی تخصصی

مشخصات استیکر دیواری:

نوع جنس : کاغذ با روکش پی وی سی

ابعاد هر استیکر دیواری : ابعاد خاصی ندارد ولی کلیه قطعات داخلی تصویر بهم ناپیوسته بوده و هر کدام را طبق سلیقه خود میتوانید در هر مکانی نصب کنید.

متراژ پوشش هر استیکر دیواری : طبق سلیقه نصب مشتری

قابلیت شستشو : تمیز شدن با دستمال نم

قابلیت جابجایی : دارد تا 2 مرتبه

ساخت کشور : آلمان

مدت زمان تحویل : یک روز کاری

هزینه ارسال : رایگان

هزینه نصب : ندارد

بیشتر بدانیم:

این نوع استیکر دیواری ساخت آلمان قابلیت جابجایی دارد ، یعنی می توان آنرا از محل نصب شده به محل جدیدی انتقال داد.
در نظر داشته باشید که نصب مجدد مانند نصب اولیه انجام شود.

برای نصب این نوع استیکر دیواری احتیاج به نصاب ندارید و خود شما می توانید آنرا به سهولت نصب کنید.
به نظر ما لذت نصب کردن استیکر های دیواری را به فرزندانتان بدهید ، فقط کافیست ابتدا محل مورد نظر را از هرگونه گرد و غبار تمیز کنید سپس توسط یک دستمال یا ابر محل مورد نظر را خیلی کم مرطوب نموده و در نهایت استیکر دیواری را در محل مورد نظر بچسبانید.

بدلیل اینکه کلیه تصاویر استيکر ديواري در آلمان چاپ و تولید شده است ، اندازه و ابعاد و طرح تصاویر ثابت بوده و تغییر ناپذیر است.

اگر بعد از رنگ آمیزی دیوار اتاقتان از نتیجه کار راضی نیستید و یا بعد از مدتی رنگ دیوار برایتان کسل کننده شده ، با توجه به هزینه و وقت زیادی که باید دوباره صرف رنگ آمیزی دیوار شود ، شاید یکی از بهترین روشها استفاده از استیکرهای دیواری باشد.

استیکر دیواری با توجه به ارزانی و سهولت نصب ، به شما این امکان را می دهند که هر وقت از آنها خسته شدید شخصاً بتوانید آنها را از دیوار جدا کرده و نمونه جدیدی که مدنظرتان است را نصب کنید. استیکر دیواری شاید بهترین پیشنهاد برای افرادی باشند که در خانه های اجاره ای زندگی می کنند ، زیرا بدون نیاز به صرف هزینه زیاد می توانید محل را مطابق سلیقه خود تغییر دهید.

چند توصیه مفید برای خرید استیکر دیواری :

نسبت به طرحی که می خواهید انتخاب کنید حتماً پیش زمینه ذهنی داشته باشید. درغیر اینصورت هنگام انتخاب قطعاً به خاطر طیف گسترده طرحها با مشکل مواجه خواهید شد.

ابعاد اتاق را در نظر بگیرید. اگر اتاق کوچکی دارید باید دنبال طرحهایی با سایزهای کوچکتر باشید و اگر اتاق بزرگی دارید می توانید سایزهای مختلفی را درنظر بگیرید.

اگر برای اتاق فرزندتان در حال انتخاب هستید بسته به اینکه چقدر فرزندتان کنجکاو و بازیگوش است می توانید ابعاد و محل نصب استیکر را طوری انتخاب کنید که دور از دسترس وی باشد تا نتواند صدمه ای به آن برساند.

مهمترین عامل در یک استیکر دیواری که آنرا زیبا و منحصر بفرد می کند چاپ و رنگبندی آن می باشد.

 

نوشتن دیدگاه

استیکر دیواری - کد: BD 844

نوشتن دیدگاه

محصولات بازدیدشده

منو