کفپوش پی وی سی - کد: P9831

کفپوش پی وی سی - کد: P9831

جدید

1000 قلم

ریال 210.000

افزودن به علاقمندی ها

بانک ملت
بانک ملت

اطلاعات بیشتر

مشخصات کفپوش پی وی سی :

نوع جنس : PVC

ضخامت : 2 میلیمتر

ابعاد هر تایل : عرض 15 سانتی متر در طول 90 سانتی متر

متراژ هر جعبه : 4.18 متر مربع

کلاس تردد : AC4

نوع کلیک : ندارد

ساخت کشور : ایران

قیمت : 200 هزار ریال به ازای هر متر مربع

هزینه نصب : 4500 تومان به ازای هر متر مربع بدون زیر سازی

بیشتر بدانیم :

دنیای امروز سعی دارد نیاز تمام مردم را براورده سازد .امروزه کفپوش های پی وی سی (کفپوش pvc) با طرح چوب مشابه پارکت که مخفف پلی کلرید وینیل(PVC)  با عنوان شناخته شده کفپوش وینیل به این عرصه وارد شده است. این کفپوش که خیلی ارزان بوده بروی هر سطح صافی قابل نصب می باشد.در مقابل آب مقاوم بوده و از نظر دوام خیلی بهتر از بقیه کفپوش ها می باشد. کفپوش PVC از کامپوزیت مصنوعی مانند چوب خرده ،پلاستیک ،نایلون و غیره ساخته می شود .

در بازار داغ کفپوش ها انواع وینیل از جنس های مختلف وجود دارد مانند:

کفپوش pvc رولی:کفپوش pvc رولی نوعی کف پوش پی وی سی می باشد که بسته بندی آن به صورت رولی بوده و به صورت یکپارچه پهن می شود وهیچ گونه بهم ریختگی ندارد، به آسانی نصب می شود.معمولادرسالن های ورزشی و اماکن اداری و کارگاهی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.قیمت کفپوش های رولی نیز نسبت به سایر کفپوش ها ارزانتر و مقرون به صرفه تر است ودر انواع طرح چوب ، عروسکی (کفپوش اتاق کودک) و طرح سنگ و .... موجود می باشد.

کفپوش pvc چوبی :کفپوش pvc چوبی دردو مدل با طرح های الواری و پارکتی در بازار عرضه می گردد.این نوع کفپوش پی وی سی چوبی از 3 لایه تشکیل شده است که دو لایه از pvc ویک لایه دکوراتیو (toplayer ) جهت بهتر قرار گرفتن در کنار یکدیگر استفاده می شود.مقرون به صرفه است.

کفپوش pvc کاشی :کفپوش pvc کاشی یا با نام دیگر کفپوش pvc تایل در شکل واندازه های تایل می باشد و با اشکال مستطیل و یا مربه در بازار موجود می باشد.در طرح های مختلف چوبی و... می باشد.

نقد و نظر

نوشتن نقد و نظر

کفپوش پی وی سی - کد: P9831

نوشتن نقد و نظر

19 محصولات مرتبط